Anahtar Teslim Ev Yenileme

Evler ve işyerleri belirli zamanlarda tadilata ihtiyaç duymaktadırlar. Tadilat, bakım ve onarım işlerinin deneyimli firmalar aracılığıyla yapılması, verimli sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Bu nedenle tadilat yaptırmayı düşünen kişilerin seçecek oldukları firmanın referanslarına dikkat etmeleri gerekmektedir. İyi referansları olan firmaların hizmetlerinden diledikleri gibi yaralanabilecek olan kişiler, daha iyi onarım sonuçlarının alınmasını sağlayacaktır.

Firmamız, sektöründe uzun zamandır bulunmanın vermiş olduğu çalışma azmi ve deneyimi sayesinde, mekanlarınızın tadilat ve onarım işlerini sağlıklı bir şekilde yapmaktadır. Mutfak dekorasyonlarında yapmak istediğiniz değişikliklerden, banyo ve daha farklı mekanlarınızda meydana getirmek istediğiniz tadilat bakım ve onarıma kadar firmamız, a'dan z'ye anahtar telim ev ve ofis yenileme hizmeti sunmaktadır.

Yaşadığınız yerlerin baştan aşağıya tadilat ve bakımının yapılmasıyla, daha modern bir yapıya sahip olmasını sağlayan Es Yapı Mimarlık, en iyi dekorasyon firmaları arasında yer almaktadır. Yetenekli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla yaşam alanlarınızın daha ferah ve endamlı olmasını bütçenize uygun fiyatlarla sağlayan firmamız, en kaliteli ürünleri kullanarak sizlerin yaşam alanlarına saygı duyduğunu göstermektedir. Sağlığınızı etkileyecek herhangi bir zararlı madde kullanılmadan tüm tadilat ve dekorasyon işlerinin ortaya konulması, birçok firmadan daha fazla tercih edilmemizin sebebidir.

  Hizmet Detayları

Ofis yenileme

Ofislerinizi daha iyi bir çalışma ortamı, daha iyi sunum yapabilen bir atmosferde müşterilerinizi karşılayabildiğiniz, sizi yansıtabilen güzellikte dekorasyonla komple yenileyebiliyoruz.

  Hizmet Detayları

Mağaza Yenileme

Müşterilerin bir mağazaya girişinde ilk görüşünde hissettiği şey mağaza hakkındaki herşeydir.. Mağaza vitrini, girişi, karşılama alanı tasarımları çok önemlidir.


  Hizmet Detayları

Mutfak Yenileme

Mutfak, ev hayatında en çok zaman geçirdiğimiz alanlarından biridir. Bu nedenle, keyifle vakit geçirilebilen bir alan olması ev yaşantısı için çok önemlidir. Yeni bir ev aldınız ve mutfağını yaptırmak istiyorsunuz, ya da artık evinizin mutfağını değiştirmenizin zamanı geldi. Es Yapı Mimarlık, hayallerinizdeki mutfak çözümlerini sizlerle buluşturur. Mutfak tadilatı için alabileceğiniz hizmetlerden bazıları:

  • Projelendirme
  • Özel Tasarım Mutfak Dolapları
  • Mutfak Dolapları Yenileme
  • Mutfak Zemini Yenileme
  • Mutfak Duvarı için Boya, Duvar Kâğıdı, Fayans, Doğal Taş, Ahşap Uygulamaları
  • Özel Tasarım Mutfak Mobilyaları (Masa, Sandalye, Oturma Alanları, vb.)
  • Özel Tasarım Mutfak Aydınlatmaları
  • Tesisat İşleri (Su, elektrik, kombi, doğalgaz, vb.)

  Hizmet Detayları

Banyo Yenileme

Evin diğer bölümleri gibi, günlük kişisel bakımımızı yaptığımız, giysilerin ve konut eşyalarının yıkandığı banyolarda da sosyal, ekonomik ve kültürel farklılıklar mevcuttur. Örneğin,ülkemizde akan su ile yıkanma kültürü olduğu için küvetler fonksiyonel olarak kullanılmamakta ve banyo tadilatı esnasında ilk olarak küvetler kaldırılmakta ve duşakabin sistemleri kullanılmaktadır. Konut projelerinin maliyetlerinde önemli bir paya sahip olan banyo mekanlarının tasarımında kültürel, sosyal ve kullanıcıların alışkanlıklarına yeteri kadar dikkat edilmemesinden dolayı kullanıcılar ikinci bir maliyet ile banyolarını kendilerine uygun olarak tekrar dizayn etmektedir.

Yapılan araştırmalara göre konut sakinlerinin yarıdan fazlasının fayans,klozet,küvet

ve lavabolarını görsel ve işlevsel nedenlerden dolayı değiştirmek istediğini, büyük bir bölümünün ısıtma, havalandırma, su ve elektrik tesisatlarından memnun olmadığını ortaya koymuştur.


BANYO TADİLATI NEDEN YAPILIR?

Banyolarda yapılmak istenen değişikliklerin nedenleri genel olarak iki kısımda özetlenebilir;

Kullanıcıların Gereksinimlerini Karşılamaması: Banyo dolaplarının yeterli depolama kapasitesine sahip olmaması, konumunun ya da ebatlarının hatalı olması, banyo küvetlerinin çok yer kaplaması nedeniyle kullanım alanını daraltması, klozet ve lavaboların fiziksel özelliklere uygun olmaması, elektrik, havalandırma, ısıtma ve su tesisatının yetersiz oluşu. Zeminden kaynaklanan su yalıtım problemleri.

Algısal Gereksinimler: Yer ve duvar döşemelerinin rengi ya da desenleri, iç donatı elemanlarının rengi ve malzeme kalitesi, mekanın sıkıcı bulunması gibi nedenler gösterilebilir.

  Hizmet Detayları

İç mekan yenileme

Bir ev aldıgınızda, bu ister bir daire olsun ister bir villa ya da bu evin lüks bir proje ait daire olması ortak sorunları degiştirmez. Günümüz konut tadilatı projelerini incelediğimizde, insanların yaşam kalitelerini, sosyal aktivitelerini, spor yapmaları için gerekli alanları, eğlenmek veya dinlenmek için düşünülmüş ortak alanları, güvenlik kaygılarınızı giderecek kamera, alarm vs. gibi önlemleri, çocugunuzun vakit geçirecegi, güvenlikli oyun alanlarını öne çıkarttıklarını gözlemleyeceksiniz.

Bütün bunlar bir akım gibi ister bir mahallede tek bir apartman dairesi, ister bir büyük inşaat şirketinin yapmış oldugu ve fiyatı hiç de azımsanamayacak bir villa tadilatı projesinden, satın alınmış bir daire ya da yalı olsun, mutlaka yapıyı satın alan kişinin hoşuna gitmeyecek, o kişiye göre dogru olmamış ya da evin hanımının hoşuna gitmeyen bir mutfak rengi ya da kullanışlı olmayan bir portmanto, mutfak dolabı, banyo aksesuarları, mekan ile uyumsuz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir detay da olabilir, bu gibi ev tadilat işleri örneklerini çogaltabiliriz. Konut içindeki bütün bu detayların; evi satın alan yeni sahibinin, begenilerine, kültürüne alışkanlıklarına, göre yeniden düzenlemek, daireyi kişiye özel kılmak, bir iç mimarın çözüme kavuşturacagı ve daireyi revize edecek bir proje ve uygulama çalışmasını gerekli kılar.


Üzerinde çalıştığımız her mekanda degiştirdiğimiz ve villa tadilatı sırasında villasahiplerinin kullanımına göre revize ettigimiz bir çok detay var. Bu detayları çözmek ve sizlere, sizi yormadan, işinin ehli olmayan ustalarla ugraşmadan, aynı dili konuşabileceginiz ve anlattığınızı dogru anlayıp, çözümü dogru bir şekilde size sunuyoruz.  Hizmet Detayları